ONLINE OMLUVENKA

POKYNY K POUŽÍVÁNÍ:

Vážení rodiče, pokud máte zájem o využívání naší ONLINE OMLUVENKY, domluvte si v MŠ přidělení unikátního "Kódu pro online komunikaci".

Žádáme vás o řádné vyplnění elektronické omluvenky! Všechny uvedené položky jsou povinné. Věnujte prosím pozornost uvedení "Kódu pro online komunikaci" - slouží k autorizaci Vaší omluvenky a nebude-li se shodovat s kódem, který Vám byl přidělen, NEBUDE tato omluvenka akceptována!

Pokud máte ve svém prohlížeči problém se zobrazením formuláře, stiskněte prosím kombinaci kláves Ctrl+F5 pro znovunačtení stránky z internetu. Po znovunačtení se již tento problém nebude opakovat.

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ:

Odesláním elektronického formuláře (Kliknutím na tlačítko "ODESLAT") souhlasíte s tím, aby poskytnuté osobní údaje byly zpracovány Mateřskou školou „Na kopečku u zvonečku“. Osobní údaje budou sloužit pouze pro vnitřní potřebu mateřské školy a budou využívány jen po dobu nezbytně nutnou.

Mateřská škola "Na kopečku u zvonečku", Brno, Horní 17, tel: 543 212 880, e-mail: mshorni@seznam.cz
designed: robert mahr © pavla levinská 2014